Telefon
WhatsApp
  • 0272 214 54 44
  • Afyonkarahisar, 30 ° / 20°

0272 214 54 44

Hakkımızda

Hakkımızda

Afyon Sandıklı'da Termal Sağlık, Üstün Hizmet ve Unutulmaz Bir Tatil Konseptini Bir Arada Sunan Safran Termal "Kaliteli Hizmet" ve "Mutlu Misafir" Anlayışı ile Balkonlu ve Konforlu Geniş Odaları, Kaydıraklı Havuz, Açık ve Kapalı Termal Havuzlar, Geniş ve Kapsamlı Spa Deneyimi, Hamamı, Saunası, Buhar Odası, Tuz Odası, Çamur banyosu ve Her Çeşit Masaj Seçeneklerimiz ile Misafirlerimizi Bekliyoruz.

 

Otelimiz Birbirinden Lüks Kaliteli ve Özenle Döşenmiş 350 Odamız ile 1200 Kişi Kapasitelidir.

 

Birbirinden Lezzetli Açık Büfe Yemeklerimiz ve Zengin Çeşitli Menülerimiz İle Damak Tadınıza Uygun Seçiminizi Yaparak Tatilinizi Tadlandırabilirsiniz. Kafe Bar'ımızda Oturma Alanlarımızda Huzurlu Bir Şekilde Kahvenizi Yudumlayabilirsiniz, Dilerseniz Aileniz ve Çocuklarınız ile Birlikte Çocuk Oyun Parkında Birbirinden Değerli Vakit Geçirebilirsiniz. Doğanın Tadını Doyasıya Çıkarmak İsteyen Misafirlerimiz Eşsiz Doğasında Yürüyüş Yapabilir ve Huzurun Tadına Varabilir.

 

Safran Termal Resort Ailesi Olarak "Kaliteli Hizmet, Mutlu Aileler ve Mutlu Misafir" Anlayışı ile Tatilinize Anlam Kazandırmaktan ve Sizleri Ağırlamaktan Mutluluk Duyarız!

Hakkımızda